KURUMSAL

Dünyanın ve Türkiye ´ nin önde gelen marka ve kuruluşları ile birlikte taahhüt ve proje sektöründe elde edilen tecrübelerini 2014 yılında 380 MÜHENDİSLİK firması olarak yolumuza devam etmekteyiz.

380 MÜHENDİSLİK Genç ve deneyimli ekibinin, bilgi ve birikimleri sayesinde en son teknolojik sistemlerle birleştirerek, yurt içi ve yurt dışında modern dünyanın gereklerinden olan mühendislik dizaynlarının projelendirilmesini, teknik kontrolörlüğünü ve danışmanlık hizmetlerini vermektedir.

Kurucularının ve ekibinin tecrübeleri sayesinde 380 MÜHENDİSLİK , kuruluşundan bugüne; kısa sürede yurt içi ve yurt dışında yapmış olduğu işlerle, konusunda uzmanlaşmış uluslararası bir proje ve danışmanlık şirketi, konumuna gelmiştir. Bu şekilde her zaman güvenli, çevreye duyarlı uluslararası ve yerel kanun ile yönetmeliklere uygun olarak çalışmış ve çalışmaya devam etmektedir.

Projelerin ve uygulamaların planlanması ve yürütülmesi aşamasında çevreye ve insan sağlığına verilecek olumsuz etkileri en aza indirecek önlemleri alarak, etkin bir çevre bilinci oluşturarak gelecek nesillere yaşanılabilir bir dünya bırakmak ve sürdürülebilir sistemler bırakmak , hedeflerimiz arasında yer almaktadır.

380 MÜHENDİSLİK için amaç , birinci derece müşteri memnuniyeti , teknolojinin takip edilmesi , sürekli kendini yenileme ilkelerinden sapmamaktır. Bu bilinçle yaptığımız projeler ve seçtiğimiz malzemelerle işin yapımının, şantiyede çalışan personel tarafından rahatlıkla anlaşılabilir, hızlı, güvenli ve uygulanabilir olmaları konusunda hassasiyet göstermekteyiz.